Środa, 12 Grudnia 2018, imieniny: Adelajdy, Aleksandra złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Iława » 06.04.2010: Kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców
2010-04-06

06.04.2010: Kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali kolejnych dwóch nietrzeźwych kierujących. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Za jazdę po pijanemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu
Fot. Zbigniew Woźniak

W Lubawie na ul. 19 - Stycznia policjanci zatrzymali Waldemara S. 40 – letniego mieszkańca powiatu płockiego, który kierował samochodem ciężarowym marki Daf mając 1,66 promila alkoholu w organizmie.

W Suszu na ul. Skargi policjanci zatrzymali Zbigniewa A. 52 – letniego mieszkańca Susza, który kierował volkswagenem mając 1,40 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego. Pojazd został zabezpieczony przez właściciela we własnym zakresie.

KPP w Iławie

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany