Środa, 12 Grudnia 2018, imieniny: Adelajdy, Aleksandra złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Iława » Nowy most połączy Mały i Duży Jeziorak
2010-04-01

Nowy most połączy Mały i Duży Jeziorak

W 2011 roku rozpocznie się budowa nowego mostu na ulicy Konstytucji 3 Maja. Poinformował o tym na ostatniej sesji rady miasta burmistrz Włodzimierz Ptasznik. Zobacz zdjęcia z sesji!

O czym mówili za plecami burmistrza Włodzimierza Ptasznika jego zastępcy Bernadeta Hordejuk i Stanisław Kieruzel? Przypuszczamy, że szykowali pierwszemu burmistrzowi Iławy prima aprilisowy żart
Fot. Krystian Knobelzdorf

Burmistrz Ptasznik nawiązał do budowy nowego mostu odpowiadając na pytanie Romana Groszkowskiego. Radny chciał się dowiedzieć czy i kiedy jest szansa na odnowę po zimie kładki dla pieszych przy moście łączącym Mały i Duży Jeziorak. Włodzimierz Ptasznik zlecił wykonanie poprawek na kładce obecnemu na sesji Jarosławowi Pruchniewskiemu, kierownikowi wydziału bieżącego utrzymania.

— Obecnie robiony jest projekt na nowy most. Są cztery warianty i wybierzemy prawdopodobnie ten najdroższy, ale i najładniejszy, wart cztery i pół miliona złotych. Myślę, że będzie to most z prawdziwego zdarzenia. W 2011 roku rozpoczniemy jego budowę. Wtedy prawdopodobnie problem tej kładki zniknie zupełnie. Przejście dla pieszych i przejazd samochodów to jedno. Drugie zaś to połączenie Małego Jezioraka z Dużym. Po przebudowie mostu prześwit będzie szerszy i wyższy czyli będzie wreszcie tak, jak powinno to wyglądać — powiedział na sesji Ptasznik.

 
Galeria zdjęć (27): Sesja rady miasta
fot. Krystian Knobelzdorf
Sesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miasta
Sesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miasta
Sesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miasta
Sesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miastaSesja rady miasta

Dodaj komentarz

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany